Kariyer

Bir maceraya ne dersin?

Pixicope’un oyun dünyasının nabzını tutmak için atıldığı bu maceraya sende katılmak istemez misin? Oyunları seviyorsan, yazmayı seviyorsan DURMA! İLETİŞİME GEÇ!

Pixicope’da onaylı yazar olabilir ve biz yayın hayatımıza devam ettiğimiz sürece dilediğiniz zaman paylaşımlarınızı yayımlayabilirsiniz. Oyunlar hakkında en iyisini ben yazarım diyorsan bekliyoruz.

Pixicope’da konuk yazarlık başvurusu için bize iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz. Yazmış olduğunuz tüm içerikler editör kadromuz tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Konuk yazarlığınız onaylandıktan sonra Pixicope’da yer alacağından bazı küçük kurallara ve uyarılara uymamız gerekiyor.

  • Yazarların yayınlamış olduğu tüm görsel ve metinsel içeriklerin yayın hakları kendilerine aittir ve bu içeriklerden kendileri sorumludur. Pixicope bu yazılardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
  • Paylaştığınız yazının orijinal olması ve daha önce başka bir yerde yazılmamış olması gerekmektedir.
  • Paylaştığınız içeriği, Pixicope dışında herhangi bir web sitesinde yayınlamanız etik olmaz.
  • Yazıda reklam linklerini bizlere bilgi vererek yayınlayabilirsiniz ve en fazla iki link ekleyebilirsiniz. Ayrıca yazınızın ticari olduğunu yine bize bildirmelisiniz.
  • Yazınızı yayınladıktan sonra güncel olarak takip etmeli ve diğer üyeler tarafından sorulan sorulara anlaşılır bir şekilde cevap vermeniz takipçilerinize/takipçilerimize güven ve hoşnutluk vereceğinden bu duruma özen göstermelisiniz.
  • Genel ahlak ve kültür değerlerini bozacak, ve anayasal düzeni hiçe sayacak hiçbir yazı yayınlanamaz. Zaten bu platforma da uygun bir yayın değildir.
  • Kötü bir Türkçe ile hazırlanmış ve yazım hataları olan yazılar yayından kaldırılır.
  • Hiçbir şekilde hakaret, argo veya küfür içeren yazılar yazılamaz.
  • Pixicope üzerinde yayınlanmış hiçbir yazı site, yönetiminden, editörlerden yada yazıyı yazan yazardan izin alınmadan bir başka web sitesinde ‘’alıntı’’ adı altında dahi yayınlanamaz.

Hey! 

Oyunlar hakkında düşünce ve incelemelerini herhangi bir yerde yayımlamamış meraklı. Evet sana sesleniyoruz. Aklındakiler klavyenden dökülsün.

Oyunlar hakkında söylemek istediklerini bu platformdan haykırabilirsin. Çekinme! Seni de bekliyoruz.

Pixicope ile bu serüvene sende katıl..