Reklam

Pixicope nedir? Ne yapar?

Biz bu işi severek yapıyoruz!

2016’da yayın hayatına başlayan, oyun dünyasındaki gelişmeleri takip eden ve Türk okurlarına sunan Pixicope, sürekli “en iyisini” sunma çabasında çalışmalarını sürdürmektedir. “Oyun Sanattır” mottosu ile Pixicope, oyun dünyasına sanat gözü ile bakılmasının çabasını da vermektedir.

Günden güne artan oyun sevdalısı kitlesi ile sürekli büyüme gösteren Pixicope, oyun haberleri ve multimedya içerikleri ile tüm Türk oyun severlere hizmet vermektedir.

Pixicope’un ismi, “Pixel-Piksel” ve “Cope-Baş etmek” anlamına gelen iki kelimeden türetilerek ortaya çıkartılmıştır.

Karşılıklı Kazan

Pixicope, sayfasında banner, sponsor ve içerik reklamları yayınlatarak siz ve firmanızın daha tanınır bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Genç, yüksek profilli ve oyun meraklılarına ulaşmak için Pixicope’a reklam verip kazanabilirsiniz. Sizlerin tüm isteklerini imkanlarımız doğrultusunda gerçekleştirmek, esnek bir yapı ile ziyaretçiyi yormayan reklamları tercih ediyoruz.

“Karşılıklı Kazan” politikası ile sizlerin dilediği sürede reklamları barındırıyoruz ve sizler için en uygun, en esnek reklamı tercihinize sunuyoruz.

Reklam Türleri

Son zamanların hızla büyüyen reklam seçeneklerinden olan içerik bazlı reklamlar sizlerin daha çok tanınması için en sık kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz yöntemdir. Tercihleriniz ve isteklerinizi değerlendirip sizlere en iyisini buluyoruz ve sizlerle birlikte karar veriyoruz.

Dilerseniz yazılımımız sayesinde reklamlarınızı sponsor içerikler halinde dilerseniz de çok çeşitli banner halinde sürekli ön planda kalmasını sağlıyoruz.

Sponsor içerikleri, Pixicope sayfasında ve sosyal network’ünde yayınlanması konusunda bizlere ulaştığınızda belirtmelisiniz. Sosyal sorumluluk projeleri için lütfen bizleri bilgilendiriniz.

Sizlerde Pixicope’a reklam vermek isterseniz; menü sponsorluğu, içerik bazlı reklamlar, banner, inpage, home page reklam türlerinden seçerek reklam verebilirsiniz.

Reklam vermek istiyorum

Pixicope’a reklam vermek için bize iletişim menüsü aracılığıyla bildirimde bulunmanız ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Görüşmelerimiz sonrası reklam çalışmalarınıza hemen başlıyoruz. Dilerseniz sizlerin ilettiği şekilde reklamlara platformun uygun durumu da göz önünde bulundurularak yayın yapıyoruz.

Pixicope’a reklam vermek için bizimle iletişim sayfamızdan irtibata geçiniz.