Yardım Merkezi

Pixicope nedir? Neler yapar?

2016’da yayın hayatına başlayan, oyun dünyasında ki gelişmeleri takip eden ve Türk okurlarına sunan Pixicope, sürekli “en iyisini” sunma çabasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Pixicope’un ismi, “Pixel-Piksel” ve “Cope-Baş etmek” anlamına gelen iki kelimeden türetilerek ortaya çıkartılmıştır.

Günden güne artan oyun sevdalısı kitlesi ile sürekli büyüme gösteren Pixicope, oyun haberleri ve multimedia içerikleri ile tüm Türk oyun severlere hizmet vermektedir.

Telif hakları (For copyrights)

Pixicope’da yer alan içerikler, editörler tarafından paylaşılıp, derlenip veya varsa kaynak bildirilerek gerçekleştirilmektedir. Telif hakkı kapsamına girdiği bildirilen içerikler en geç 3 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır. İçerik kaldırma konusunda bizimle aşağıda yer alan e-posta adresi üzerinden bildirimde bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

The contents of Pixicope are realized by editors sharing, compiling or reporting the source. Content that is claimed to be covered by copyright is removed within 3 business days at the latest. You can remove content by notifying us via email below.

Nasıl üye olurum?

Ekranın sağ üst kısmında yer alan kayıt alanı ile üye olup kendi içeriklerinizi paylaşabilir, takibini yapabilir, diğer üyeler ile iletişim halinde kalabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen topluluğumuza sizde katılın.

Nasıl paylaşım yapabilirim?

Üyelik işlemlerinden sonra sağ üst kısımda yer alan içerik butonu (⊕) ile istediğiniz formatta iletinizi ekleyebilirsiniz. Yayınla butonu ile gönderdiğiniz içerikler adminler tarafından uygun görüldükten sonra kısa sürede yayına alınacaktır. Yasadışı, yayımlanması yasak, kötü örnek teşkil eden, pornografik ve illegal tüm içerikler yayımlanmaz.

Nasıl yorum yaparım?

Bültenlere, makalenin bittiği noktada başlayan yorum alanı ile kolaylıkla yorum yapabilirsiniz. Görüşleriniz ve konu hakkında yorumlarınız bizler için değerlidir. E-posta, adınız ve paylaşmak isterseniz web sitenizi ekleyerek kolaylıkla yorum yapabilirsiniz. Burada yapılan yorumlarda kullandığınız e-posta adresiniz politikamız gereği gerçek veya tüzel kişilerle paylaşılmamaktadır.

Üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Üyeliğinizi iptal etmek için iletişim menüsünde yer alan e-posta hesaplarımıza “Üyelik İptali” konu başlıklı iletiniz ile üyelik işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz. Talebiniz en az 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.